2421/91
Vilhelm Kyhn (f. København 1819, d. Frederiksberg 1903)
Parti fra udkanten af en skov med udsigt udover en sø. Usigneret. Olie på lærred. 33×44.
Enkelte minimale krakeleringer.
Fra
i
Vurdering
603864 |