2418/827
Tage Andersen (f. Heltborg, Thy 1947)
Entresæt af jern, bestående af konsolbord med top af sten , femdelt spejl og stol med to messingknopper. Konsolbord: H. 74. B. 74. D. 37. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og overfladerust.
Vurdering
Hammerslag
17 bud