CoBrA
921/394Lyngby
Erik Thommesen: "Mand". Sign. i bunden Erik 1950. Egetræ. 136 x 22 x 15.
Vurdering :
350.000–400.000 DKK -
2422/686
Carl-Henning Pedersen: Figur. Sign. chp, 26/35. Bronze. H. 17.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Hammerslag:
13.500 DKK -
2422/662
Henry Heerup: Uden titel. Usign. Rød granit. H. 20. B. 33. D. 14.
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Ikke solgt
2422/520
Corneille: Oiseau. Sign. (præget) Corneille, stemplet 84/100, 2005. Grønpatineret samt poleret bronze. H. 47.
Vurdering :
30.000–40.000 DKK Hammerslag:
25.000 DKK -
2421/511
Henry Heerup: Ansigt. Usign. Sandsten. 38 x 24.
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Ikke solgt