2421/517Lyngby
Nicholas Koshkosh: Uden titel, 2021. Sign. på bagsiden. Olie og mixed media på lærred. 198 x 170. Uindrammet.
Vurdering :
40.000 DKK Næste bud:
2421/520Lyngby
Mathias Malling Mortensen: "Window", 2020. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på udskårne, overlejrende lærreder. 100 x 70.
Vurdering :
25.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2421/535Lyngby
Tal R: Uden titel. Sign. monogram. Olie på offset tryk. 27 x 20.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2421/580Lyngby
Jes Brinch: Uden titel, Hoi An, 2005. Sign. og dateret på bagsiden. Akryl på lærred. 36 x 50.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2421/590Aarhus
Henrik Godsk: Portræt. Sign. på bagsiden Godsk, 2011. Olie på lærred. 41 x 31. Uindrammet.
Vurdering :
12.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2421/605Aarhus
Hussein Tai: Uden titel. Sign. på bagsiden Hussein Tai. Olie på lærred. 100 x 100.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud:
2421/625Lyngby
Jan S. Hansen: "Age of the Warlock", 2011. Sign. på bagsiden. Mixed media på træ. 88 x 58.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud:
2421/682Lyngby
Beinta av Reyni: "Det er bare kridt", 2002. Sign. og datering på bagsiden. Olie på canvas. 145 x 130.
Vurdering :
10.000 DKK Næste bud:
2421/689Lyngby
Christian Achenbach: "Purple Haze". Sign. med titel og datering på bagsiden. Mixed media på lærred. 60x50.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud:
2421/739Lyngby
Jes Schrøder: "Vinter- februar", 2003. Sign. J.S. 03; sign. med titel og datering på bagsiden. 200 x 180.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2421/831Aarhus
Kristian von Hornsleth: Uden titel, 1993. Sign. Mixed media på perforeret lærred. 52 x 52. Uindrammet.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Næste bud: