2419/​895

Nanna Ditzel

Barstol af hvidt glasfiber. Designet 1969. Udført hos O.D. Møbler, Oddense, Balling. H. 72,5.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre afslag på glasfiber. Revne i bund.

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

5.000 DKK

5.000 DKK