2419/895
Barstol af hvidt glasfiber. Designet 1969. Udført hos O.D. Møbler, Oddense, Balling. H. 72,5.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre afslag på glasfiber. Revne i bund.
Vurdering
Hammerslag