2420/163
Ubekendt maler, 18. årh.
Landskab med bønder i festligt lag. Usigneret. Olie på træ. 33×43.
Områder med retoucheringer. Behov for rensning.
Vurdering
Hammerslag
3 bud
913600 (Autobud) | ||
938938 | ||
913600 |