2418/724
Ubekendt design
Sæt på fire pendler af messing og sortlakeret messing. H. 24. (4)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag