2421/​856

Et sæt på 14 stole af palisander, betrukket i sæde med lyst mønstret møbelstof. 1960'erne. (14)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Betræk med smuds og pletter.

I Lyngby
Vur­dering

12.000–15.000 DKK