2421/856
Et sæt på 14 stole af palisander, betrukket i sæde med lyst mønstret møbelstof. 1960'erne. (14)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Betræk med smuds og pletter.
Vurdering