2420/571
Judith Fischer-Hansen (f. København 1952)
“Hvide Tulipaner”, 2006. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 54×65.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
1124875 | ||
1033880 | ||
1124875 | ||
1033880 | ||
1124875 | ||
1033880 | ||
1124875 | ||
272006 (Autobud) | ||
1124875 | ||
272006 |