2420/​571

Judith Fischer-Hansen (f. København 1952)

“Hvide Tulipaner”, 2006. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 54×65.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.900 DKK

10 bud

1124875 1.900 DKK
1033880 1.850 DKK
1124875 1.800 DKK
1033880 1.750 DKK
1124875 1.700 DKK
1033880 1.650 DKK
1124875 1.600 DKK
272006 (Autobud) 1.550 DKK
1124875 1.550 DKK
272006 1.500 DKK