2421/194
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
Marine med to skibe. Sign. V. Qvistorff 1951. Olie på papir monteret på malepap. 16,5×22,5.
Let overfladerensning anbefales.
Fra
i
Vurdering
1122324 |