2420/879
Loui Michael (f. Vorbasse 1933, d. Rørvig 2022)
Landskab med figurer, 1990. Sign. på bagsiden Loui Michael med datering. Olie på plade. 30×38. Uindrammet.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
998308 | ||
1062131 | ||
998308 | ||
1062131 | ||
998308 | ||
1062131 | ||
998308 (Autobud) | ||
1062131 | ||
998308 (Autobud) | ||
1062131 | ||
998308 (Autobud) | ||
1062131 | ||
998308 (Autobud) | ||
1062131 | ||
998308 | ||
804252 |