2420/​879

Loui Michael (f. Vorbasse 1933, d. Rørvig 2022)

Landskab med figurer, 1990. Sign. på bagsiden Loui Michael med datering. Olie på plade. 30×38. Uindrammet.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.800 DKK

16 bud

998308 1.800 DKK
1062131 1.750 DKK
998308 1.700 DKK
1062131 1.650 DKK
998308 1.600 DKK
1062131 1.550 DKK
998308 (Autobud) 1.500 DKK
1062131 1.500 DKK
998308 (Autobud) 1.300 DKK
1062131 1.300 DKK
998308 (Autobud) 1.250 DKK
1062131 1.200 DKK
998308 (Autobud) 1.150 DKK
1062131 1.100 DKK
998308 1.050 DKK
804252 1.000 DKK