2421/​777

Dansk snedkermester

Fritstående skrivebord af mahogni. Front med fire skuffer. H. 75. L. 140. B. 75.

Nøgle medfølger.

Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og afslag. Falmet. Krakeleringer/revner på top.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK