Hermann Carl Siegumfeldt (f. Esbønderup Skovhuse 1833, d. København 1912)
Fiskere på Hornbæk Strand. Sign. H. Siegumfeldt, Hornbæk. Olie på lærred. 29,5×47.
Enkelte minimale overfladiske ridser og afskalninger. Områder med enkelte minimale krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
9 bud
1084761 (Autobud) | ||
864047 | ||
1084761 (Autobud) | ||
864047 | ||
1084761 (Autobud) | ||
864047 | ||
1084761 (Autobud) | ||
864047 | ||
1084761 |