Maria Torp (f. 1975)
Figurkomposition, 2006. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 100×120. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Christoffer Egelund.
Nogle mindre overfladepletter. Lærred kunne gavne af en let overfladerens samt en anelse opstramning.
14 bud