2419/​872

Spisebord med stel af stål. Top af teak. H. 74. L. 170. B. 80.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Rust på stel. Top og stel ej original samhørende.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK
1.000 DKK