2419/839
BG Design
Fritstående skrivebord af palisander med skråtstillede ben. Front med to skuffer. Model Flipper XS. Udført hos BG Design, mærket med messingplakette. H. 70. L. 141. B. 60.
God stand med let brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre finérafslag på en side.
Vurdering
Hammerslag