2419/​839

BG Design

Fritstående skrivebord af palisander med skråtstillede ben. Front med to skuffer. Model Flipper XS. Udført hos BG Design, mærket med messingplakette. H. 70. L. 141. B. 60.

God stand med let brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre finérafslag på en side.

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK