2421/​954

Louis Poulsen

Par udendørslamper af galvaniseret jern med kupler af af plexiglas. H. 46. L. 56. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Kupler let gulnede. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

4 bud

813393 1.950 DKK
1033526 (Autobud) 1.900 DKK
813393 1.900 DKK
1033526 1.500 DKK