2420/776
Kehnet Nielsen (f. København 1947)
Uden titel, 2002. Sign. på bagsiden Kehnet Nielsen. Olie på lærred. 40×40.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
52686 | ||
804883 | ||
52686 | ||
804883 | ||
52686 | ||
804883 | ||
52686 | ||
804883 | ||
52686 | ||
804883 | ||
52686 |