2420/900
“Reflections Copenhagen”. Skulpturelt kagefad, opsats samt lysestage af flerfarvet, delvis matteret krystalglas. Udført og stemplet hos Reflections Copenhagen. Kagefad: H. 18. Diam 28. Opsats: H. 14. Diam. 19,3. Lysestage: H. 8. Lystyllens indv. diam. 4. (3)
Æske medfølger til kagefad og opsats.
Sparsom alders- og brugsrelateret patina, herunder enkelte overfladeridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
274223 | ||
892235 | ||
274223 | ||
892235 | ||
274223 | ||
513022 | ||
1094585 |