2421/946
Aksel Kjersgaard (f. 1925, d. 2018, Møbelsnedker)
Entremøbel samt spejl af eg, front med fire skuffer med integrerede greb. Model 694 og 145. Udført og mærket hos Aksel Kjersgaard. H. 54. B. 118. D. 36 og 105×41. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
3 bud