2418/728
Fog & Mørup
“Kongelys”. Bordlampe med stel af bruneret messing, senere skærm af patineret, brunligt pap. Udført hos Fog & Mørup. H. 47. Diam 38.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
7 bud