328/26
Sami Kallio
Spisebord og tre spisebordsstole af røget, olieret egetræ med sort læder sæde. Model SK2 og SK3. Udført hos &Tradition. Bord: H 73. Diam. 90. (4)
Stolene med enkelte ridser og mærker. Bordpladen med mærker og skjolder. Der mangler en monteringsskrue under bordpladen. Brugsslitage.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
22 bud