2421/​127

Carl Emil Lund (f. København 1855, d. sst. 1928)

“Fra Anticoli i Sabinerbjergene”. Sign. C. Emil Lund 1885. Olie på lærred. 74×37.

Krakeleringer og minimale afskalninger. Retoucheringer.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

1009699 3.000 DKK

Levering i USA fra 3.390 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK