2421/​1284

Fendi

Taske af lyserødt ruskind med mørkebrune læderbesætninger, mørke sølvfarvede beslag, kort justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og lysebrunt for. H. 12 x B. 23 x D. 10 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage, mærker og ridser på ruskind. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.600 DKK

3 bud

1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK