2420/​712

Wiliam Skotte Olsen (f. København 1945, d. sst. 2005)

Komposition med figurer. Sign. VSO. Olie på karton monteret på lærred. 50×75.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

17 bud

206019 3.800 DKK
232847 (Autobud) 3.600 DKK
801244 3.600 DKK
232847 3.400 DKK
801244 3.200 DKK
232847 (Autobud) 3.000 DKK
801244 2.900 DKK
232847 (Autobud) 2.800 DKK
801244 2.700 DKK
232847 2.600 DKK
206019 (Autobud) 2.500 DKK
510554 2.500 DKK
206019 (Autobud) 2.400 DKK
1151672 2.300 DKK
206019 (Autobud) 2.200 DKK
802374 2.100 DKK
206019 2.000 DKK