2420/1153
Koral- og diamantvedhæng af 14 kt. guld og hvidguld prydet med udskåret koral og talrige brillantslebne diamanter. Halskæde af 14 kt. guld medfølger. Vedhæng B. 3,2 cm. L. 4,7 cm. Halskæde L. 42 cm. (2)
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
1157285 (Autobud) | ||
1155491 | ||
1157285 (Autobud) | ||
1155491 | ||
1157285 (Autobud) | ||
1155491 | ||
1157285 (Autobud) | ||
1094166 | ||
1157285 (Autobud) | ||
1094166 | ||
1157285 (Autobud) | ||
1094166 | ||
1157285 | ||
1094166 |