Georg Jacobsen (f. København 1887, d. Frederiksberg 1976)
Opstilling med æbler. Sign. Georg Jacobsen 1962, 50/50. Litografi i farver. Lysmål 45×54.
Enkelte minimale overfladiske ridser. Monteret i passepartout. Undersøgt i ramme.
15 bud
200243 | ||
962468 (Autobud) | ||
200243 | ||
962468 (Autobud) | ||
200243 | ||
962468 (Autobud) | ||
200243 | ||
962468 (Autobud) | ||
44555 | ||
962468 | ||
44555 (Autobud) | ||
962468 | ||
44555 (Autobud) | ||
962468 | ||
44555 |