2421/837
Helen Schou (f. Frederiksberg 1905, d. Charlottenlund 2006)
Den jyske hingst. Sign. Helen Schou. Relief af forgyldt bronze. 21×28.
Vurdering
20 bud
851198 | ||
857903 | ||
851198 (Autobud) | ||
857903 | ||
851198 | ||
315020 | ||
851198 | ||
315020 | ||
851198 (Autobud) | ||
315020 | ||
851198 (Autobud) | ||
315020 | ||
851198 (Autobud) | ||
315020 | ||
851198 (Autobud) | ||
315020 | ||
851198 (Autobud) | ||
315020 | ||
851198 | ||
978423 |