2420/899
Chr. Rasmussen
Biblioteksstige af mahogni. Udført og mærket his snedkermester Chr. Rasmussen, 1960érne. H. 175.
Løst stel på hjul medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
9 bud
1091700 (Autobud) | ||
207608 | ||
1091700 | ||
207608 | ||
874240 | ||
914456 | ||
874240 | ||
1017480 | ||
914456 |