2420/774
Ulrik Witt (f. 1944)
Uden Titel. Sign. Ulrik Witt, 2007. Olie på lærred. (155×155)
Vurdering
Hammerslag
7 bud
831694 | ||
1016637 (Autobud) | ||
831694 | ||
1016637 (Autobud) | ||
831694 | ||
1016637 | ||
800549 |