2420/283
Tysk maler, 19. årh
Gårdeksteriør med to vandringsmænd der holder hvil. Usigneret. Olie på pap. 36×43.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Behov for rensning. Pap bulet.
Vurdering
Hammerslag