2418/757
“Yoga”. Hvilestol med tilhørende skammel med stel af stål. Sæde, ryg samt skammel betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Clauser. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag