2421/​924

Søren Nissen (f. 1944)

Ebbe Gehl (f. 1942, d. 2023)

“GM 2110”. Spisebord med plade af massiv valnød, udtræk i enderne, ben af rustfrit stål. Udført hos Naver Collection. H. 74. L. 170. B. 100.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Falmet. Tillægsplader medfølger ikke.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

4 bud

986509 (Autobud) 1.150 DKK
890056 1.100 DKK
986509 1.050 DKK
867377 1.000 DKK