2420/127
Italiensk maler, 18. årh.
Et par ovale prospekter fra Venedig. Usignerede. Olie på plade. 60×45. (2)
Talrige krakeleringer. Afskalninger. Mindre retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
46 bud
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 (Autobud) | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
1157156 | ||
836355 | ||
1157156 | ||
836355 | ||
1157156 | ||
1156156 | ||
808896 | ||
1156156 (Autobud) | ||
808896 | ||
1156156 (Autobud) | ||
808896 | ||
1156156 |