2421/573
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
“JH 713”. Et par lænestole af mahogni. Ryg og sæde betrukket med grå uld. Udført og mærket hos snedkermester Johannes Hansen. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre afslag ved dyveler på ryg.
Vurdering
10 bud
865986 (Autobud) | ||
1027075 | ||
865986 (Autobud) | ||
1027075 | ||
865986 | ||
1027075 (Autobud) | ||
865986 | ||
1027075 (Autobud) | ||
1135774 | ||
1027075 |