2420/230
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Marine med robåde ved solopgang. H. L. 1878. Olie på lærred. 45,5×60.
Krakeleringer. Enkelte meget minimale retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
821923 | ||
272006 (Autobud) | ||
821923 | ||
272006 | ||
119988 | ||
165480 | ||
206814 |