2419/148
To fyldepenne, brevkniv, lommekniv, pengeclips og proptrækker af delvis forgyldt metal. L. 5,2–19. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
24 bud