2420/1269
Et par pilot solbriller med blå glas og gyldent stel. Signet Cartier Paris, Made in France, 140.
Original booklet og æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på stel.
Smykker og Fashion, 15. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
27 bud