2419/890
Dansk snedkermester
Skrivebord af Cuba mahogni. Front med skuffe. Udført 1930–1940érne. H. 71. L. 120. D. 84.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag