2420/​1196

Bernhard Hertz, m.fl

Armbånd og halskæde af 8 kt. guld. L. 20–43. Samlet vægt ca. 35 g. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ene sikkerheds 8-tal knækket. Armbånd graveret.

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag