2420/857
Preben Wölck (f. Nykøbing Mors 1925, d. 2000)
“Marine”. Sign. Wölck. Olie på lærred. 46×55.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
937422 | ||
232847 | ||
1033708 (Autobud) | ||
232847 | ||
1033708 | ||
804641 | ||
1033708 |