2420/1253
Et par diamant- og safirøreclips af 14 kt. guld og hvidguld hver prydet med talrige old-cut diamanter og carréslebet safirer. L. 3,5. Vægt ca. 9 g. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mangler en sten.
Vurdering
Hammerslag
9 bud
86911 | ||
1141470 | ||
853208 | ||
847948 (Autobud) | ||
853208 | ||
847948 (Autobud) | ||
993528 | ||
847948 | ||
124637 |