2419/939
Alban-Sebastién Gilles
“Good morning“. Par sideborde af forkromet stål. Udført hos Ligne Roset. H. 55. Diam. 45. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Det ene bord med svejset reparation ved base.
Vurdering
Hammerslag
15 bud