2420/815
Anton Juul Pedersen (f. Aunslev 1926, d. 1997, Stenstrup på Fyn,1970-)
“Vinterlandskab”, 1994. Sign. Juul P. samt på blændrammen Anton Juul Pedersen med datering. Olie på lærred. 24×22.
Vurdering
Hammerslag
39 bud
1061741 | ||
937245 | ||
1061741 | ||
937245 | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 (Autobud) | ||
1061741 | ||
937245 | ||
921655 |