2419/770
Hans Chr. Thomsen (f. Silkeborg 1956, d. S.st. 2017)
Figurkomposition, 1985. Sign. Hans Chr. Thomsen med datering. Olie på lærred. 60×70.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag