2419/​968

Tysk møbeldesign

Sidebord/magasinholder af mørkbejdset bøg med gennemgånde skuffe og top af glas, monteret på hjul. 1950'erne. H. 55. L. 59,5. B. 31.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Løs messingkant.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag