2420/802
Sammenklappeligt bakkebord af sortbejdset eg med to vendbare bakker med hhv. sort og hvid laminat. Udført og mærket hos Krüger. H. 55. Diam. 50.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
5 bud