Richard Winther (f. Maribo 1926, d. Vindeby 2007)
Uden titel. Sign. R. Winther. Litografi i farver. Bladstørrelse 46×35.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. En enkelt afrivning i højre kant.
7 bud
302378 (Autobud) | ||
1039117 | ||
302378 (Autobud) | ||
1039117 | ||
302378 | ||
802979 | ||
302378 |