2419/​904

Lænestol med stel af eg, sæde og ryg betrukket med flerfarvet møbelstof. 1940'erne.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag