2421/​255

Kinesisk røgelseskar af porcelæn, dekoreret i powder blue. Samt stand af udskåret træ. Qing. 19. årh. H. ekskl. stand 10. Diam. 21,5.

Reparation på kant. Urenheder fra produktionen indvendigt.

Fra i Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK